Kup Rapir 2018 – dominacija kadeta u floretu

Mladi mačevaoci Zagrebačke škole mačevanja osvojili su na Kupu Rapir 5 medalja. Najuspješniji su bili u muškom floretu u kategoriji kadeta gdje su osvojili zlato (Borna Špoljar) i broncu (Noa Nikolić). Dvije bronce osvojila je Lara Špoljar; u floretu i u maču u kategoriji mlađih kadetkinja, te Lota Smrekar koja je osvojila broncu u maču u kategoriji djevojčica do 12 godina. Na turnuru su nastupali natjecatelji iz Austrije, Italije, Mađarske, Slovenije, Srbije i Hrvatske.


Floret kadeti: Borna Špoljar – 1.mjesto, Janko Leskovac – 2.mjesto, Noa Nikolić – 3.mjesto


Floret mlađe kadetkinje: Lara Špoljar – 3.mjesto


Mač mlađe kadetkinje: Lara Špoljar – 3.mjesto


Mač djevojčice do 12 godina: Lota Smrekar – 3.mjesto

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *