ZŠM na tri fronta

Ovog vikenda mačevaoci Zagrebačke škole mačevanja nastupili su na tri odvojena natjecanja.
Ivan Komšić ogledao se na FIE satelitu u muškom floretu (Bukurešt), gdje je u konkurenciji 61 natjecatelja iz 23 zemlje (ARG, BRA, BUL, CAN, CHI, COL, CRO, DEN, ESP, FRA, GBR, GRE, HUN, IRL, KAZ, KOR, KOW, MDA, ROU, SGP, SVK,TUN, TUR) osvojio 7.mjesto i jedan FIE bod.


Ivan Komšić – sedmi u Bukureštu na FIE satelitu
REZULTATI

Kadeti Borna Špoljar i Noa Nikolić nastupili su u Budimpešti. Borna je zauzeo 8.mjesto, a Noa 17.mjesto u konkurenciji 40 natjecatelja iz Mađarske, Slovačke i Hrvatske.

Borna Špoljar (prvi s lijeva) – 8.mjesto na Polaris Nord Cupu u Budimpešti.

REZULTATI

Najmlađi floretaši “odradili” su zadnje kolo zagrebačke lige. U dobnoj skupini do 10 godina Arno Međimurec zauzeo je 6.mjesto u konačnom poretku nakon 5 kola, a Roko Grubišić bio je sedmi. U dobnoj skupini do 13 godina, Lota Smrekar zauzela je treće mjesto u ukupnom poretku, kao najbolje plasirana djevojčica.

Lota Smrekar – najbolje plasirana djevojčica zagrebačke lige u floretu do 13 godina.

 

 

 

 

 

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail
facebooktwittergoogle_pluslinkedinyoutube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *